Başkan Mirkelam’dan Türkiye Yüzyılı mesajı 27 Ekim 2023, 20:50
Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 100’üncü yaşını kutlayan Başkan Mirkelam, Türkiye Yüzyılı vurgusu yaparak, “Bizim için Cumhuriyet halka hizmettir.” dedi.
Başkan Mirkelam’dan Türkiye Yüzyılı mesajı
Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 100’üncü yaşını kutlayan Başkan Mirkelam, Türkiye Yüzyılı vurgusu yaparak, “Bizim için Cumhuriyet halka hizmettir.” dedi.
Başkan Mirkelam, “Geçmişi şanlı zaferlerle dolu ülkemiz için nice yüzyıllar diliyoruz. Bizim için cumhuriyet üretimdir, birlik, beraberlik ve halka hizmettir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hayata geçecek olan asırlık hamlelerin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.
Binlerce yıllık köklü tarihimizin, tam bir asırlık Cumhuriyetle taçlandığı bu vatanımızı, bağımsızlık ve özgürlük mücadelesini, en başından en sonuna kadar milletimizin iradesi ile kazandık.Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor; Bir kez daha tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.
DIĞER HABERLER
-
Birecik Belediye Başkanı Mehmet Begit, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
14 Temmuz 2024, 20:11 -
Başkan Begit, Birecik'in Kurtuluşu Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladı
10 Temmuz 2024, 12:46 -
Birecik'te Bereketin Sembolleri Doğaya Kavuştu: Kelaynak Kuşları Uçuşa Geçti!
04 Temmuz 2024, 11:15 -
Belediyemiz de Samimi ve Coşkulu Bayramlaşma
17 Haziran 2024, 14:18 -
BAŞKAN BEGİT’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
15 Haziran 2024, 22:39 -
Fırat’ın İncisi yaza damga vurmaya hazırlanıyor
11 Haziran 2024, 11:56 -
Birecik Belediye Başkanı Mehmet Begit, Vali Hasan Şıldak'ı ziyaret etti.
03 Mayıs 2024, 19:21 -
Başkanımız Sn.Mehmet Begit Başkanlığında yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı
09 Nisan 2024, 13:28 -
Birecik Belediye Başkanı Mehmet Begit, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.
05 Nisan 2024, 11:43 -
Birecik Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesine ek protokol imzalandı
11 Şubat 2024, 12:23